Dinsdag 1 maart:

11:00u   Oefenspringen Startlijst Uitslag
      Startlijst Uitslag
18:30u Pavo Prijs Paarden klasse L (gr.1)  Startlijst Uitslag

 

Woensdag 2 maart:

08:00u

 

Kosse Installatie techniek prijs

 

Paarden klasse B (gr.1)

 

Startlijst Uitslag
+/- 11:00u

 

Dierenkliniek Vechtdal prijs

 

Paarden klasse L (gr.2)

 

Startlijst Uitslag
+/- 15.15u

 

Flynth prijs

 

Paarden klasse M (gr.1)

 

Startlijst Uitslag

 

Donderdag 3 maart:    

09:00u

 

Divoza Horseworld Prijs

 

Paarden klasse L (gr.4)

 

Startlijst Uitslag
+/- 10:30.

 

Zeeuwse verzekeringen prijs

 

Paarden klasse M (gr.2)

 

Startlijst Uitslag
+/- 14:45u

 

Van der Sluis transport prijs

 

Paarden klasse Z (gr.1)

 

Startlijst Uitslag
+/- 18:15u

 

Handelshuis Schuttert prijs

 

Nationaal. 1.35m

 

 Startlijst Uitslag
+/- 20:30u

 

Anemone horsetrucks prijs

 

Nationaal 1.40m

 

 Startlijst Uitslag

 


Vrijdag 4 maart:              

08:00u

 

Peters hout & bouwmaterialen prijs

 

Paarden klasse B (gr.2)

 

Startlijst Uitslag
+/- 10:15u.

 

Eemsned prijs

 

Paarden klasse L (gr.3)

 

Startlijst Uitslag
+/- 14:00u

 

Vema aanhangers en trailers prijs

 

Paarden klasse M (gr.3)

 

Startlijst
Uitslag

 

+/- 17:15u.

 

VDL Stud prijs

 

Jonge springpaarde (2018) show class

 

Startlijs Uitslag
+/- 19:00u

 

VDL Stud prijs

 

Jonge springpaarden (2017)

 

Startlijst Uitslag
+/- 21:00u

 

VDL Stud prijs

 

Jonge springpaarden (2016)

 

Startlijst Uitslag

 

Zaterdag 5 maart:              

08:30u

 

Havens diervoeders
prijs 
Paarden klasse BB (gr.1)

 

Startlijst Uitslag
+/-11:00u

 

Lisa Marketing &
Fashion prijs 
Paarden klasse B (gr.3)

 

Startlijst Uitslag
+/- 14:45u

 

Horses2fly prijs

 

Paarden klasse Z (gr..2)

 

Startlijst
Uitslag
+/- 17:30u

 

Fieten olie prijs

 

Nationaal 1.35m

 

Startlijst Uitslag
20:15u

 

Plasmamade

 

PlasmaMade grote prijs 1.40/1.45m

 

Startlijst
Uitslag
         
         
         
         

 

 

Zondag 6 maart:

09:00u   Pony’s klasse BB Startlijst Uitslag
+/-9:10u De Patrijs Catering – / Van der Graaf de Molen prijs Pony’s klasse B Startlijst UitslagUitslag
+/-11:00u Lucas Assurantiën – / Van der Graaf de Molen prijs Pony’s klasse L Startlijst UitslagUitslag
+/-12:15u   Pony’s klasse B Progressief Startlijst UitslagUitslag
+/-13:20u   Pony’s klasse L Progressief Startlijst UitslagUitslag
+/-14:15u De Boer aanhangwagens – / Van der Graaf de Molen prijs Pony’s klasse M Startlijst UitslagUitslag
 

+/-15:00u

Stal Koorman / Graafies ontwerp Prijs  

Pony’s klasse Z/ZZ

Startlijst Uitslag
 

+/-15:15u

   

Pony’s klasse M Progressief

Startlijst Uitslag
 

+/-15:50u

   

Pony’s klasse Z/ZZ Progressief

Startlijst Uitslag