Dinsdag 1 maart:

11:00u                  Oefenspringen Paarden

18:30u                  Pavo prijs                                                                 Paarden Klasse L (gr. 1)

Woensdag 2 maart:

08:00u                  Kosse Installatie techniek prijs                            Paarden klasse B (gr. 1)

Aansl.                    Dierenkliniek Vechtdal prijs                                  Paarden klasse L (gr. 2)

Aansl.                    Flynth prijs                                                              Paarden klasse M (gr. 1)

18:00u                  Finale Morrenhof Jansen jonge dressuurpaarden

Donderdag 3 maart:

09:00u                 Divoza Horseworld prijs                                        Paarden klasse L (gr.4)

+/- 10:30u          Zeeuwse Verzekeringen prijs                               Paarden klasse M (gr.2)

+/- 14:45u           Van der Sluis transport prijs                                Paarden klasse Z (gr.1)

+/- 18:15u            Handelshuis Schuttert prijs                                  Nationaal Paarden 1.35m

+/- 20:30u           Anemone Horsetrucks prijs                                  Nationaal paarden 1.40m

Vrijdag 4 maart:

08:00u                 Peters Hout & Bouwmaterialen prijs                  Paarden klasse B (gr.2)

+/- 10:15u           Eemsned prijs                                                         Paarden klasse L (gr.3)

+/- 14:00u          Vema aanhangers en trailers prijs                      Paarden klasse M (gr.3)

+/- 17:15u           VDL Stud prijs                                                       Show Class – jonge springpaarden (2018)

+/- 19:00u          VDL Stud prijs                                                       Springen 4-jarige paarden –  (2017) (1.10m)

+/- 21:00u          VDL Stud prijs                                                       Springen 5-jarige paarden –  (2016) (1.20m)

Zaterdag 5 maart:

08:30u                 Havens diervoeders prijs                                     Paarden klasse BB (gr.1)

+/- 11:00u          Lisa marketing & fashion prijs                            Paarden klasse B (gr.3)

+/- 14:45u          Horses2fly prijs                                                     Paarden klasse Z (gr.2)

+/- 17:30u          Fieten olie prijs                                                      Paarden 1.35m – Finale

20:15u                 PlasmaMade Grote prijs 1.45m

Zondag 6 maart:

09:00                   Pony’s klasse BB

Aansl.                   De Patrijs catering/ V.d. Graaf de Molen prijs                 Pony’s klasse B

Aansl.                   Lucas Assurantiën / V.d. Graaf de Molen prijs                Pony’s klasse L

Aansl.                   Pony’s klasse B progressief

Aansl.                   Pony’s klasse L progressief

Aansl.                   De Boer aanhangwagens / V.d. Graaf de Molen prijs      Pony’s klasse M

Aansl.                   Stal Koorman / Graafies ontwerp prijs –                          Pony’s klasse Z/ZZ

Aansl.                   Pony’s klasse M progressief

Aansl.                   Pony’s klasse Z/ZZ progressief