Woensdag 14 maart:   

 

Deze rubriek wordt aangeboden door Divoza Horseworld

8:30u Paarden klasse L groep 1       Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Van der Sluis – de Wijk

11:30u Paarden klasse M groep 1   Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Radio Continu

14:30u  Paarden klasse Z groep 1 Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Fieten Olie

18:00u Nationaal 1.35m       Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Lodewijk Assurantiën

 20:30u Nationaal 1.40m   Startlijst Uitslag

 

Donderdag 15 maart:    

 

Deze rubriek wordt aangeboden door Koggel Verhuur

 09:00u Paarden klasse B groep 1   Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Hippo Holland

 11:30u Paarden klasse L groep 2   Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Havens diervoeders

 14:30u Paarden klasse M groep 2 Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Wensink Automotive

 17:30u Paarden klasse Z groep 2   Startlijst Uitslag

 

Vrijdag 16 maart:        

 

Deze rubriek wordt aangeboden door DP Media – Dedemsvaart

 10:00u Paarden klasse B groep 2 Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door v.d. Graaf- de Molen

 12:00u Springen 5 jarige paarden Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Pavo

 13:30u Springen 6 jarige paarden Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door VDL Stud – Bears

 15:30u Springen 7 jarige paarden Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Voermeesters

 ca.17:00 Voermeesters springcup finale klasse B  Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Voermeesters

  Voermeesters springcup finale klasse L  Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Voermeesters

  Voermeesters springcup finale klasse M  Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Voermeesters

  Voermeesters springcup finale klasse Z/ZZ  Startlijst Uitslag
         

 


Zaterdag 17 maart:               

 

Deze rubriek wordt aangeboden door Handelshuis Schuttert

 18:00u Finale nationaal 1.35m  Startlijst Uitslag
 

Deze rubriek wordt aangeboden door Anemone Horse Trucks

 20:30u Anemone Horse Trucks grote prijs van Balkbrug  Startlijst Uitslag

 

Zondag 18 maart:                

 

Rubriek wordt aangeboden door Havens diervoeders

 12:00u Paarden klasse B groep 3 Startlijst Uitslag
 

Rubriek wordt aangeboden door Arnoud Mol Filmproducties

 15:00u Paarden klasse L groep 3 Startlijst Uitslag